Zarabiaj na kursach – wywiad z Olą Budzyńską

W kolejnym odcinku wywiadów „Zarabiaj na kursach” rozmawiam z Panią Swojego Czasu – Olą Budzyńską. Ola to była trenerka umiejętności miękkich, która przez 10 lat jeździła po Polsce i szkoliła pracowników korporacji z „time management”. Po zdiagnozowaniu u młodszego syna cukrzycy typu 1, założyła bloga i ogłosiła się Panią Swojego Czasu. Od tego momentu przekonuje kobiety, by brały czas w swoje ręce i zarządzały nim po swojemu.

Od samego początku istnienia swojego bloga stawia na swoje usługi i produkty. Nie współpracuje z markami i agencjami, nie dorabia na boku, nie pracuje na etacie. W 100% utrzymuje się z działalności PSC. Jest twórczynią trzech kursów online, autorskich produktów fizycznych pomagających kobietom zarządzać czasem (planer, kalendarz i notes PSC) oraz autorką książki „Jak zostać Panią Swojego Czasu. Zarządzanie czasem dla kobiet”.

Stworzyła ogromną i bardzo zaangażowaną społeczność Pań Swojego Czasu. Co miesiąc prowadzi bezpłatne webinary, na które każdorazowo zapisuje się kilka tysięcy kobiet.

Zapraszam Cię do oglądania i słuchania wywiadu.

Czego dowiesz się w tym wywiadzie:

Jak poradzić sobie ze strachem, kiedy zaczynasz wszystko od zera i stawiasz pierwsze kroki w świecie online? Jakie sposoby na radzenie sobie ze strachem ma Ola i co jej pomogło na samym początku drogi?

Co brać pod uwagę przy wycenie kursu online? Czy ilość spędzonych godzin na przygotowaniach równa się jakość? Czy lepiej sprzedać więcej za mniej, czy mniej za więcej?

Jak powinien wyglądać dobrze przygotowany kurs online? Jakie minimalne wymogi powinien spełnić i o jakim ważnym elemencie nie wolno zapomnieć, zwłaszcza na początku?

Na jakie potencjalne miny możesz trafić, przy sprzedaży kursu online? Na co zwracać uwagę i jak może to wpłynąć na Twoją sprzedaż?

Jak i gdzie wypromować swój pierwszy kurs? A w jaki sposób promować kolejne edycje? Które metody promocji wybrać?

Pobierz bezpłatną listę narzędzi do tworzenia kursu online

obrazek01
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.