Zarabiaj na kursach – wywiad z Joanną Ceplin

W kolejnym odcinku wywiadów „Zarabiaj na kursach” rozmawiam z Joanną Ceplin. Joanna doradza firmom i osobom indywidualnym w obszarach związanych z komunikacją w mediach społecznościowych, tworzeniem koncepcji kreatywnych on-line oraz budowaniem wizerunku. Szkoląc skupia się na efektywnym planowaniu, organizacji i automatyzacji działań w mediach społecznościowych.

Jest trenerką skutecznej komunikacji online, autorka: Planera Nowoczesnego Przedsiębiorcy, kursów online „Jak tworzyć angażujące treści”, „Zaplanuj swój Biznes w mediach społecznościowych”, „Skuteczna reklama na Facebooku”, „Turbo lista mailingowa” oraz szkolenia stacjonarnego MarkaOnline.pl (jej kursy ukończyło już ponad 3000 osób).

Zapraszam Cię do oglądania i słuchania wywiadu.

Czego dowiesz się w tym wywiadzie:

Czym wzbudzić zainteresowanie swojej grupy docelowej w mediach społecznościowych? Jakie tworzyć treści, co przekazywać i w jaki sposób tworzyć relacje?

Jak stworzyć produkt online, który znajdzie swoich odbiorców na rynku? Skąd wziąć pomysł na kurs lub inny produkt cyfrowy, który się sprzeda?

W jaki sposób za pomocą grup na FB sprzedawać kursy online? Jak zbudować społeczność, która będzie zainteresowana wiedzą, którą sprzedajesz?

Bez jakich narzędzi nie stworzysz dzisiaj kursu online? Co jest konieczne, co potrzebne, a co ułatwia sam proces tworzenia i sprzedaży kursów online?

Dlaczego lepiej jest zaczynać od mniejszych produktów i kursów, niż od razu od czegoś na dużą skalę? Dlaczego progress jest ważniejszy od perfekcji, a potrzeby rynku od niektórych naszych pomysłów?

Pobierz bezpłatną listę narzędzi do tworzenia kursu online

obrazek01
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.