Zarabiaj na kursach – wywiad z Alicją Rudnicką

W kolejnym odcinku wywiadów „Zarabiaj na kursach” rozmawiam z Alicją Rudnicką. Alicja jest założycielką Szpilek po godzinach – strefy dla kobiet, w której biznes łączy się ze zrównoważonym rozwojem. W Szpilkach Alicja nie tylko dzieli się swoją wiedzą z zakresu budowania społeczności, ale i organizuje eventy, które zrzeszają setki uczestniczek. Na przestrzeni trzech lat, mając do dyspozycji budżet marketingowy na poziomie 0, zorganizowała 120 wydarzeń, które zgromadziły 6 tys. osób. Dziś społeczność, którą zgromadziła wokół Szpilek liczy 20 tys. kobiet i wciąż rośnie.

Zapraszam Cię do oglądania i słuchania wywiadu.

Czego dowiesz się w tym wywiadzie:

Kiedy zacząć promocję kursu online, aby wyniki sprzedażowe były jak najlepsze? Jak zaplanować promocję, ile czasu na nią poświęcić i jak długo powinna trwać przedsprzedaż kursu?

Dlaczego w procesie tworzenia kursów online opłaca się wystartować, kiedy nie jesteś jeszcze ze wszystkim gotowa? Jakie korzyści wyniesiesz Ty i uczestnicy kursu, jeśli w trakcie będziesz tworzyć lub dodawać treści?

Jak zbudować zaangażowaną społeczność wokół swojej marki? Jakie są najważniejsze zasady przy tworzeniu społeczności? Co robić, a czego unikać?

Jakimi treściami warto się dzielić w newsletterze z czytelnikami? Jak pisać newsletter? Co działa, a co przynosi odwrotny skutek?

Jak znaleźć idealnego klienta i jak się z nim komunikować? Jak wybrać grupę docelową, która będzie kupować Twoje produkty?

Pobierz bezpłatną listę narzędzi do tworzenia kursu online

obrazek01
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.