Zarabiaj na kursach – wywiad z Agnieszką Kruk

W kolejnym odcinku wywiadów „Zarabiaj na kursach” rozmawiam z Agnieszką Kruk. Agnieszka to zderzacz scriptneuronów, czyli… scenarzystka, wykładowczyni scenariopisarstwa, organizatorka festiwalu dla scenarzystów Script Fiesta, ekspertka.

Autorka programów kształcenia scenarzystów, literatów i konsultantów scenariuszowych. Jedyny w Polsce certyfikowany script coach. Wspiera rozwój projektów, pracując ze scenarzystami, producentami, reżyserami, twórcami filmów dokumentalnych oraz powieściopisarzami. Jurorka w konkursach scenariuszowych, ekspert oceniający projekty w programie Creative Europe MEDIA: Development, Single Project, reader w programie Le Groupe Ouest: Less Is More. Założycielka StoryLab.pro. W ramach własnej firmy, którą prowadzi od 7 lat organizuje liczne eventy oraz kursy stacjonarne i online.

Zapraszam Cię do oglądania i słuchania wywiadu.

Czego dowiesz się w tym wywiadzie:

Jakie są zalety kursów online? Dlaczego warto zrobić kurs online, nawet jeśli w Twojej branży sprzedaje się tylko kursy stacjonarne?

Jak zachęcić do zakupu kursu, który jest dużą inwestycją? Jak znaleźć osoby zainteresowane Twoim produktem, nawet jeśli jest on z wyższej półki cenowej?

Jak budować listę mailingową, aby zebrać odpowiednie osoby? Co brać pod uwagę i dlaczego?

Sposoby sprzedaży kursów, które się sprawdzają. Jak wycenić kurs, aby każdy znalazł coś dla siebie? Jak wspomóc sprzedaż, gdy cena kursu jest wysoka?

Ile wiedzy dawać za darmo, a ile sprzedawać? Czy znajdziesz klientów na płatne produkty, jeśli będziesz mieć wiele darmowych?

Pobierz bezpłatną listę narzędzi do tworzenia kursu online

obrazek01
Wyzerowanie Hasła
Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.