Film – Slow Business & Kursy online
18.03.2019

Dochód pasywny – jak zacząć go budować tworząc kursy online?

Czy chciałabyś zarabiać niepracując? Założę się, że tak! Nie martw się, nie będę Ci opowiadać o piramidach finansowych ale zachęcę Cię do stworzenia dochodu pasywnego na podstawie kursów online. Nie oznacza to, że nic nie będziesz musiała robić, wręcz przeciwnie ale tylko na początku. Potem będziesz mogła obserwować wyniki swoich działań.
11.03.2019

LIVE: Ile czasu powinien trwać kurs online?

Jeżeli rozpoczynasz właśnie pracę nad kursem online, zastanawiasz się być może ile czasu powinien trwać Twój program. W tym nagraniu usłyszysz kilka wskazówek, które pomogą Ci podjąć decyzję. Odpowiem także na inne pytanie, które […]
16.01.2019

Stwórz skuteczną strategię dla Twojego biznesu online

Czy w Twoim biznesie online działasz strategicznie? Czy wiesz dokąd zmierzasz i jak chcesz osiągnąć wyznaczony kierunek? A może wręcz przeciwnie? Działasz z dnia na dzień, testujesz pomysły i podpatrzone techniki sprzedaży… Masz w głowie jakiś cel, ale nie bardzo wiesz jak go osiągnąć?
10.01.2019

Jak zbudować biznes online w zgodzie z Tobą samą i Twoimi wartościami?

Zastanawiałaś się dlaczego niektóre strategie sprawdzają się u innych, a u Ciebie po prostu nie działają? Dlaczego niektórym tworzenie biznesu online przychodzi z łatwością, a Ty masz ciągle pod górkę? I dlaczego wkładasz mnóstwo czasu i pracy w Twój biznes, a mimo to efekty nie są zadowalające?
23.10.2018

Dlaczego odkładasz stworzenie kursu online?

Od dłuższego czasu myślisz o kursie, ale właściwie nie zrobiłaś zbyt wiele, by ten cel zrealizować. Mimo dobrych chęci ciągle dopada Cię prokrastynacja: odkładasz pracę nad kursem na później i tak mijają tygodnie, a może nawet miesiące, a Ty stoisz w miejscu.
18.10.2018

Jak zrobić pdfy do kursu w programie Canva?

Kiedy kilka lat temu ruszałam z kursem na temat WordPressa, chciałam stworzyć ładne checklisty i zeszyty ćwiczeń dla uczestniczek. Rozpoczęłam więc poszukiwania dobrego i prostego w obsłudze programu do tworzenia takich materiałów w pdf. Wiele osób w Stanach polecało wtedy […]
03.10.2018

Najlepszy hosting dla biznesu online

Jeżeli planujesz stworzenie własnej platformy do kursu online, lub jeśli chcesz zmienić firmę hostingową, dzisiejszy film jest dla Ciebie! Opowiem Ci w nim dlaczego od wielu lat korzystam i polecam firmę Zenbox.pl i dlaczego warto, abyś i Ty skorzystała ich usług. Pomogę Ci też wybrać właściwy pakiet i zamówić lub przenieść domenę.
24.09.2018

Loom – genialnie prosty i bezpłatny program do wideo

Dzisiaj przedstawię Ci genialnie prosty i zupełnie bezpłatny program do nagrywania filmów wideo. Odkryłam go kilka dni temu i od razu zachwyciłam się łatwością obsługi i podstawowymi funkcjami, jakie oferuje. Żałuję, że nie znałam Loom, kiedy nagrywałam mój pierwszy kurs!
17.09.2018

Ile czasu potrzebujesz na stworzenie kursu online?

Stworzenie kursu online to duży projekt więc jeśli po raz pierwszy podejmujesz się tego zadania z pewnością zastanawiasz się ile czasu potrzebujesz, aby go zrealizować. W dzisiejszym nagraniu podpowiem Ci jak długo trwają przygotowania od momentu […]
10.09.2018

Dlaczego jeszcze nie stworzyłaś kursu online?

Co sprawia, że zamiast działać ciągle tylko myślisz o kursie, ale nie zrobiłaś jeszcze (prawie) nic w tym kierunku? Z moich rozmów z kobietami, które chciałyby zrealizować marzenie o dochodzie pasywnym widzę 3 główne przyczyny, o których opowiem w tym nagraniu. Podpowiem Ci też co zrobić w zależności od tego, z czym masz problem.