O mnie

Nazywam się Grażyna Pawtel-Lorente. Jestem freelancerką i BiznesMamą, czyli mamą z własnym biznesem. Od 2009 pracuję na własny rachunek i przez ten czas zaliczyłam kilka mniejszych lub większych porażek biznesowych. Wykupiłam mnóstwo różnych domen, zaczęłam kilka blogów, które umarły szybciej niż powstały, próbowałam zarabiania na ręcznie robionej biżuterii oraz sprzedaży towarów sprowadzanych z Chin.

Ale rozwinęłam też dochodowy biznes online, z którego utrzymuję moją rodzinę. Dzięki tworzeniu stron internetowych jestem niezależna finansowo, mogę pracować kiedy chcę i z kim chcę. Mogłam więc szybko podjąć decyzję o przeprowadzce z Francji do Polski, aby zaopiekować się rodzicami, kiedy tego potrzebowali.

Z wykształcenia jestem specjalistką od marketingu, ale największą wiedzę praktyczną zdobyłam przez ostatnich klika lat. Przeczytałam mnóstwo książek i artykułów o tematyce biznesowej i o rozwoju osobistym. Przekopując internet, korzystając z płatnych i bezpłatnych szkoleń, metodą prób i błędów sprawdziłam, co działa i co nie działa w biznesie online. Z dystansem patrzę na każdy nowy pomysł i jestem w stanie przewidzieć jego rentowność.

Własną działalność zaczynałam będąc w czarnej dziurze finansowej i psychicznej. Jestem więc przykładem na to, że nawet mając bardzo ograniczone środki można osiągnąć sukces na bardzo konkurencyjnym rynku.

Rozwijając własny biznes zaczęłam też rozwijać siebie i odkrywać własny potencjał. Jestem przekonana, że aby osiągnąć sukces w biznesie potrzebna jest praca w obu tych sferach. Dlatego na moim blogu znajdziesz artykuły dotyczące biznesu online, ale też teksty o rozwoju osobistym.

Rozwijając siebie odkryłam, iż zależy mi na tym, aby inne kobiety doświadczyły tego, co ja: wolności i szczęścia, jakie daje praca przez internet. Tak powstał ten blog oraz stowarzyszenie Tyskie Szpilki w Biznesie, którego jestem współzałożycielką i byłym prezesem. Od 2012 pracuję z kobietami, prowadzę szkolenia, webinary oraz indywidualne konsultacje biznesowe. Pomagam kobietom rozwijać skrzydła, a każdy ich sukces daje mi ogromną satysfakcję.

W ramach tych działalności miałam przyjemność wystąpić się w telewizji TVS, gościć w Radiu Katowice, Radiu eM, Dzienniku Zachodnim, na łamach gazety Echo oraz na portalach MamoPracuj.pl, Kobietawe-biznesie.pl, PracowniaEdukreacji.pl. Wspomniano o mnie również na stronach Kasanaobcasach.pl, posukcesnaszpilkach.pl.

Pracując ze mną, przekonasz się, że stworzenie dochodowego kursu online jest proste, ale wymaga od Ciebie regularnej pracy i zaangażowana. Pomogę Ci ocenić Twój pomysł na kurs, zbudować platformę i sprzedać Twój produkt cyfrowy, abyś osiągnęła wymarzone dochody i zdobyła niezależność finansową, jednocześnie dbając o rodzinę.

Pobierz GPS kursu online

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na stronie oraz informacje i narzędzia zarezerwowane wyłącznie dla osób zapisanych na newsletter.