17 września 2018

Ile czasu potrzebujesz na stworzenie kursu online?

[…]
10 września 2018

Dlaczego jeszcze nie stworzyłaś kursu online?

Co sprawia, że zamiast działać ciągle tylko myślisz o kursie, ale nie zrobiłaś jeszcze (prawie) nic w tym kierunku? Z moich rozmów z kobietami, które chciałyby zrealizować marzenie o dochodzie pasywnym widzę 3 główne przyczyny, o których opowiem w tym nagraniu. Podpowiem Ci też co zrobić w zależności od tego, z czym masz problem.
3 września 2018

Najczęściej popełniany błąd przy tworzeniu pierwszego kursu online

[…]
27 sierpnia 2018

3 etapy tworzenia kursu online

[…]
20 sierpnia 2018

Jak znaleźć czas na stworzenie kursu online?

Od dawna myślisz już o tym, aby stworzyć własny kurs, ale ciągle brakuje Ci czasu? Ledwie nadążasz z codziennymi obowiązkami i nie wiesz jak upchnąć w kalendarzu dodatkowe zadania związane z kursem? Jeżeli odpowiedziałaś tak na któreś z tych pytań, to dzisiejszy film jest dla Ciebie.
5 lipca 2018

Jak wybrać temat kursu, gdy jesteś multipotencjonalistą?

Interesuje cię wszystko dookoła, a w związku z tym masz problem aby wybrać konkretną dziedzinę biznesu i się w niej rozwijać? Jest sposób, aby skanalizować Twój potencjał i wykorzystać go z sukcesem w biznesie. Chcesz się dowiedzieć? Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania.
28 czerwca 2018

W mojej branży nie da się zautomatyzować kursu online

Myślisz, ze w Twojej branży nie można stworzyć zautomatyzowanych kursów online? A jesteś pewna? Jeśli uważnie prześledzisz ścieżkę klienta, zobaczysz, że zawsze możesz coś zrobić w kierunku automatyzacji. I to bez względu na branżę.
21 czerwca 2018

5 najczęściej popełnianych błędów przy zautomatyzowanej sprzedaży kursów online

Czy chciałabyś zautomatyzować sprzedaż swoich kursów online? A do tego uniknąć najczęstszych błędów, aby sprzedaż efektownie rosła i przynosiła satysfakcję? Jeśli tak, to zapraszam Cię do obejrzenia nagrania.